PREUS SOFTWARE


Přejdi na obsah

Základní nabídka programů a jejich vzájemné propojení


Jednotlivé programy tvoří promyšlený celek, v případě potřeby je však lze využívat i samostatně. Jedná se tedy o plnohodnotné programy a nejen o samostatně nepoužitelné moduly jednoho programu. Tato vlastnost je velmi důležitá z hlediska bezpečnosti dat. Typickou vlastností je bezkonkurenčně jednoduché ovládání, kde jsou všechny hlavní funkce programu najednou k dispozici a není tak nutné se postupně propracovávat k požadované funkci.

Programy naší firmy vycházejí z požadavků na maximální soběstačnost uživatelů. Ta je zabezpečena jednoduchou instalací, eventuálně přeinstalací, jednoduchým zálohováním dat, provozem a také např. jednoduchou přenositelností celé agendy ze starého počítače na nový.

Všechny programy jsou vytvořeny pro operační systém Windows (98SE až 10). Programy jsou databázově orientované a využívají databázový systém Firebird (sociální a ekonomické programy) a databázové tabulky Paradoxu (ostatní programy). Naši zákazníci platí vždy pouze jednorázově za konkrétní licenci na konkrétní program nebo za jeho rozšíření formou upgrade nebo za sjednanou programovou údržbu.
Licence na programy je časově NEOMEZENÁ! Zákazníci si tedy již dříve pořízená data mohou kdykoliv v budoucnu zobrazit nebo vytisknout a nejsou tedy na naší fimě závislí a nemusí se v budoucnu obávat případného cenového diktátu.

Jste-li zákazníci, kteří od programů očekávají mnohem více než pouhé ukládání dat do paměti s několika základními funkcemi, a to v rozumných cenových relacích, pak jsou naše programy určeny právě Vám.

O nás | Komplexní systém | Software | Aktuální verze | Školení | Kontakt | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku